JOGA OGRĒ

 

Mans vārds ir Māris, bet mans skolotāja dotais garīgais vārds ir Rudra. 
YOGA ACHARYA (Master of Yoga)

Mani jogas skolotāji ir 
 Swami Samarpanananda Saraswatī (Samarpan School of yoga and tantra), Swami Atmaramananda (The International Sivananda Yoga Vedanta Centre), kā arī par saviem skolotājiem uzskatu Swami Shivanandu un Swami Vishnu-Devananda. Latvijā esmu mācījies pie Šivas u.c. 

Šis laiks un  mūsdienu sabiedrība uzstāda savus noteikumus un vajadzības, bet mēs no tā bieži ciešam, jo neprotam ieraudzīt realitāti un līdz ar to kļūdāmies, izdarām greizus secinājumus, pieņemam muļķīgus lēmumus, kā arī nespējam tikt galā ar lielo psiholoģisko spriedzi, stresu un steigu.
Esmu pārliecināts, ka joga spēj sniegt daudz ko noderīgu jebkuram. Vienam tā būs relaksācija, sevis emocionāla izlīdzsvarošana, vēl kādam - filosofiska atziņa, impulss vai atbilde uz jautājumu.  Iespējams, kādam tā kļūs par dzīvesveidu un ceļu uz patiesu iekšēju brīvību. Joga var būt arī kā visas dzīves jēga un saturs. Bet vispirms ir jāsaprot - kas tas ir joga. Jo īsto atbildi uz šo jautājumu jūs uzzināsit, iespējams, ne šodien, ne rīt un ne arī pēc pus gada. To jūs sapratīsit tad, kad šī atbilde pati pie jums atnāks. Ne no žurnāla, ne no grāmatas. Bet no "augšas".
                            
                       Iniciācija krija jogā 2011. g.                              Swami Samarpanananda Ķegumā 2015.g.Ar Swāmī  Anantanandu un Swāmī Atmaramanandu Polijā 2009.g.

     Swamī Shivananda Saraswatī 1950-os gados   
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ