JOGA OGRĒ

 


Pašlaik jogas nodarbības ir atceltas uz nenoteiktu laiku.
 
 
 
 
parasti jogas nodarbības notiek sestdienās 8.30
 
 
Uz nodarbībām piesakieties laicīgi! (SMS, Whatsapp, Latvijas Pasts...)
Kā arī, dodiet ziņu, ja netiekat uz pieteikto nodarbību!
 
nodarbības notiek jogas studijā "Ravindra" , Ogrē, Kalna prospektā 3, 2. stāvā
 
 
Uz nodarbību jāņemt līdzi savs paklājiņš un sava sedziņa. Var arī izmantot studijas paklājiņus, uz kura uzklājam savu sedziņu. Studijā pieejams arī roku dezinfekcijas šķidrums.
Svarīgi, lai nodarbībā jums būtu ērts apģērbs. Cenšamies nākt jau atbilstoši saģērbušies. Apavi nav nepieciešami.
pirms nodarbības neēst 2 līdz 3 stundas.
 
nodarbības ilgums no 1,5 līdz 2 stundām
 
maksa 10 EUR
 

 Jogas nodarbībās mācamies, kā pareizi elpot ikdienā, kā arī praktizējam specifiskus prānajāmas vingrinājumus. Veicam dažādas sarežģītības pakāpes jogas prakses - āsanas, bandhas, mudras. Apgūstam meditāciju. Runājam par jogu dienas režīmu, diētu, pareizu relaksāciju. Būtiska vieta nodarbībās ir atvēlēta jogas filosofijai. 
Populārs jautājums - kas tā ir par jogu? Jo visapkārt mēs dzirdam tik daudz par dažādiem jogas novirzieniem un paveidiem. Es eju klasisku jogas ceļu, kuram ir ļoti senas saknes, un kuru varētu nosaukt par visu četru(džnāna, bhakti, karma un rādža) jogu sintēzi. Šis ir Svāmī Šivanandas ceļš. Un bieži to arī sauc par Šivanandas jogu, kura sevī ietver visu klasiskās jogas zināšanu sintēzi. Mērķis ir sākt sakārtot savu fizisko ķermeni, sākt pārvaldīt savu prātu un soli pa solim iet dziļāk uz smalkākiem apziņas plāniem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ